• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Наша гордість

ПЕРЕМОЖЦІ II(РАЙОННОГО) ЕТАПУ

ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД

у 2015-2016 навчальному році

предмет Прізвище, імя учня клас місце П.І.П. вчителя
1. Українська мова Негрич Ярослава 3 Кошарська Н.А.
2. Джафарова Нігара 3 Кошарська Н.А.
3. Купрієць Анастасія 1 Кошарська Н.А.
4. Негрич Вероніка 3 Лесик О.А.
5. Історія Вигонний Денис 3 Ананченко Т.А.
6. Петрів Дмитро 10а 2 Ананченко Т.А.
7. Зарубіжна література Негрич Ярослава 2 Шарпата Л.А.
8. Семенова Катерина 2 Шарпата Л.А.
9 Образотворче мистецтво Папуша Крістіна 1 Нечипорук Л.В.
10. Півнева Варвара 3 Нечипорук Л.В.
11. Семенова Катерина 3 Нечипорук Л.В.

ПЕРЕМОЖЦІII(РАЙОННОГО) ЕТАПУ

ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД

у 2012-2013 навчальному році

предмет Прізвище, імя учня клас місце П.І.П. вчителя
1. Українська мова Колеснікова Віра 3 Лесик О.О.
2. Саприкіна Анастасія 3 Кошарська Н.А.
3. Абрашина Надія 3 Кошарська Н.А.
4. Березенко Анастасія 10а 3 Кошарська Н.А.
5. історія Колеснікова Віра 1 Кухарук І.С.
6. Колеснікова Анастасія 1 Кухарук І.С.
7. Саприкіна Анастасія 1 Кухарук І.С.
8. правознавство Саприкіна Анастасія 3 Кухарук І.С.
9. математика Абрашина Надія 3 Соколовська Т.М.
10. хімія Абрашина Надія 3 Голубєва Л.Л.
11. Фізична культура Матвєєв Вячеслав 11а 1 Агеєв А.В.
12. Драмарецька Катерина 11а 2 Агеєв А.В.
13. географія Гайдук Ірина 3 Коберник Н.І.
14. Колеснікова Анастасія 1 Коберник Н.І.
15. Колеснікова Віра 3 Коберник Н.І.
16. Світова література Колеснікова Віра 3 Жевага Л.О.
17. Абрашина Надія 3 Шарпата Л.А.
18. Саприкіна Анастасія 2 Шарпата Л.А.
19. біологія Абрашина Надія 2 Григоренко А.В.
20. образотворче мистецтво Шевченко Марія 2 Грищенко І. М.

ПЕРЕМОЖЦІII(РАЙОННОГО) ЕТАПУ

ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД

у 2013-2014 навчальному році

правознавство

предмет Прізвище, імя учня клас місце П.І.П. вчителя
1. Українська мова Колеснікова Анастасія 3 Лесик О.О.
2. Колеснікова Віра 2 Лесик О.О.
3. Березенко Анастасія 11а 3 Кошарська Н.А.
4 історія Колеснікова Віра 1 Ананченко Т.А.
5 Колеснікова Анастасія 1 Ананченко Т.А
6 Толкачова Анастасія 3 Ананченко Т.А
7 Географія Толкачова Анастасія 3 Коберник Н.І.
8 Гайдук Ірина 3 Коберник Н.І.
9 Колеснікова Анастасія 1 Коберник Н.І.
10 Колеснікова Віра 2 Коберник Н.І.
11 Світова література Колеснікова Віра 1 Жевага Л.О.
12 Колеснікова Анастасія 3 Жевага Л.О..
13 Березенко Анастасія 11а 3 Шарпата Л.А.
14 біологія Березенко Анастасія 11а 3 Григоренко А.В.
15 образотворче мистецтво Чеховська Ксенія 10а 3 Грищенко І. М.

Участь учнів у міжнародних, всеукраїнських , міських та районних конкурсах

Міжнародний природознавчий конкурс «Геліантіус»

№з/п Прізвище ім’я учня Клас Місце Вчитель
1 Лозко Владислав 3-В II Прокопчук Г.М.
2 Буровський Віталій 3-В I Прокопчук Г.М.
3 Бойко Денис 3-А I Коркач Л.Д.
4 Тесленко Олексій 4-Б II Василенко Т.В.

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

№з/п Прізвище ім’я учня Клас Місце Вчитель
1 Соколовська Катерина 3-Б II Ткаченко С.В.
2 Тодосієнко Аліна 3-Б II Ткаченко С.В.
3 Бойко Денис 3-А I Коркач Л.Д.
4 Болгар Діана 3-В I Прокопчук Г.М.
5 Боуш Мирослава 3-В II Прокопчук Г.М.
6 Хованська Анастасія 3-А II Коркач Л.Д.
7 Зубкова Олександра 3-А II Коркач Л.Д.

Міжнародний інтелектуальний конкурс «Колосок»

№з/п Прізвище ім’я учня Клас Місце Вчитель
1 Бойко Денис 3-А Золотий Коркач Л.Д.
2 Карташова Кіра 3-А Золотий Коркач Л.Д.
3 Косік Андрій 3-А Срібний Коркач Л.Д.
4 Зубкова Олександра 3-А Срібний Коркач Л.Д.

Всеукраїнський українознавчий конкурс «Соняшник»

№з/п Прізвище ім’я учня Клас Місце Вчитель
1 Мироненко Іван 1-А I Осіпова Н.М.
2 Бойко Денис 3-А I Коркач Л.Д.
3 Пархомець Юлія 1-А II Осіпова Н.М.
4 Журибеда Богдана 1-Б II Косенко І.М.
5 Хапіцька Катерина 1-Б II Косенко І.М.
6 Косік Андрій 3-А II Коркач Л.Д.
7 Наробова Марія 3-В II Прокопчук Г.М.

Всеукраїнський математичний конкурс «Кенгуру»

№з/п Прізвище ім’я учня Клас Місце Вчитель
1 Бойко Денис 3-А I Коркач Л.Д.
2 Максименко Руслана 2-А II Тернавська Т.М.
3 Мартинюк Акім 2-А II Тернавська Т.М.
4 Микитенко Андрій 4-Б II Василенко Т.В.
5 Тесленко Олексій 4-Б II Василенко Т.В.

Всеукраїнський українознавчий конкурс «Патріот»

№з/п Прізвище ім’я учня Клас Місце Вчитель
1 Бойко Денис 3-А Золотий призер Коркач Л.Д.

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

№з/п Прізвище ім’я учня Клас Місце Вчитель
1 Бойко Денис 3-А I Золотий сертифікат Нечипорук Л.В.
2 Цібульська Анастасія 6-А 61 бал Малиновська Т.Ю.

Міжнародний Всеукраїнський конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка

№з/п Прізвище ім’я учня Клас Місце Вчитель
1 Батрак Дар’я 11-А I Лесик О.О.

Благодійний фонд «Солом’янка» конкурс малюнків «Моя чудова мама»

№з/п Прізвище ім’я учня Клас Місце Вчитель
1 Награбова Марія 3-В I Прокопчук г.М.
2 Козаченко Катерина 3-В II Прокопчук Г.М.
3 Деденко Діана 1-А II Осіпова Н.М.
4 Негрич Ярослава 7-Б I Потороча О.М.
5 Джафарова Нігара 7-Б I Потороча О.М.
6 Нагайнікова Катерина 7-Б II Потороча О.М.
7 Цібульська Анастасія 6-А II Кошарська Н.А.
8 Росляк-Безсмертна 5-А III Глазко Л.В.
9 Тесленко Адріанна 5-А III Глазко Л.В.
10 Пайко Христина 5-А III Глазко Л.В.

Міський конкурс малюнків «Київ- місто моє, мені в ньому жити»

№з/п Прізвище ім’я учня Клас Місце Вчитель
1 Цібульська Анастасія 6-А I Кошарська Н.А.
2 Герасименко Євген 7-А II Ананченко Т.А.

Районний конкурс «Тато, мамо і я- дружня сім’я»

№з/п Прізвище ім’я учня Клас Місце Вчитель
1 Шнуровський Ярослав 6-А I Агеєв А.В.

Міський конкурс «Тато, мамо і я- дружня сім’я»

№з/п Прізвище ім’я учня Клас Місце Вчитель
1 Шнуровський Ярослав 6-А IV Агеєв А.В.
Кiлькiсть переглядiв: 237